Picars Starachowice

Tel. kom : +48 602 571 821   Biuro / fax : +48/41 273 00 55
27-200 Starachowice, ul. Składowa 5

Usługi

PICARS to przede wszystkim profesjonalna kadra ze specjalistycznym wykształceniem transportowo-logistycznym i wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasz zespół do każdego zamówienia podchodzi z zaangażowaniem, ponieważ transport jest naszą pasją. Naszym klientom pomagamy wybierać optymalne środki transportu i trasy, bazując na doświadczeniu naszych konsultantów i kierowców. Każdy przewóz jest monitorowany, dzięki czemu klient ma poczucie bezpieczeństwa i kontrolę nad wysyłanymi przedmiotami.

Nasza firma stale się rozwija, a flota liczy obecnie ponad 50 samochodów ciężarowych, które doskonale sprawdzają się w zadaniach spedycyjnych zarówno w relacji krajowej, jak i zagranicznej. Dbamy o to, by klient był zadowolony na każdym etapie – już od wyboru auta.

Liczebność naszej floty pozwala nam również na prowadzenie działalności związanej z naprawami samochodowymi. Posiadamy niezbędny asortyment pozwalający badać i naprawiać samochody ciężarowe, a także oferujemy holowanie samochodów ciężarowych w przypadku awarii.

Ponadto nasi klienci mogą liczyć na asortyment naszego sklepu z częściami, gdzie znaleźć można szereg części zamiennych do samochodów ciężarowych nowych jak i regenerowanych. W naszej ofercie znajdują się m.in.: oleje i inne płyny, układy hamulcowe, części podzespołów silnika, opony, akumulatory i elementy oświetleniowe.

Nasza oferta